top of page
Keyboard and Mouse

Referenční projekty

Každý projekt je jiný a řeší jiné potřeby. Společně najdeme čím jste unikátní ve svém oboru a jasně sdělíme konkurenční výhodu proti ostatním. Vždy k projektům přistupuji jako kdybych rozvíjel vlastní web - neutrácím zbytečně prostředky, pokud nevidím obchodní přínos.
Zajímá vás to více? Rád pomůžu i vašemu webu.

prodoma_screen.png

PRO-DOMA, SE

Rozjezd e-shopu a prezentačního webu pro síť 96 stavebnin PRO-DOMA, společnosti s téměř 8 mld obratem. Pracoval jsem na návrhu, projetovém řízení, školení prodejní sítě a dalším programovém vývoji. Připravil jsem mailingovou strategii firmy.
pro-doma.cz

ELFETEX, spol. s r.o.

Realizoval jsem redesign a změnu vývojářské firmy e-shopu Elfetex, předního prodejce elektromateriálu s obratem 1,6 mld. Denní logistika z centrálního skladu na 25 prodejen, více jak 300 000 druhů produktů v nabídce.
elfetex.cz

elfetex_screen.png
activa_screen.png

ACTIVA, spol. s r.o.

Redesign a programový vývoj e-shopu jedničky na trhu s kancelářskými potřebami. Dodání zboží vlastními auty do druhého dne po celé ČR, zaměřeno primárně na firemní zákazníky s pokročilou personalizací.

obchod.activa.cz

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY, ACTIVA

Návrh a realizace portálu pro objednání a výrobu reklamních předmětů včetně kalkulace potisku.
reklamni.activa.cz

reklamni_screen.png
activacek.png

ACTIVÁČEK

E-shop se školními a výtvarnými potřebami. Spolupracoval jsem při návrhu a programovém vývoji, řídil investice do PPC kampaní.

activacek.cz

modely.png

VOJENSKÉ MODELY

Jeden z vlastních projektů. E-shop s nejširší nabídkou sběratelských a slepovacích modelů vojenské techniky a letadel. Rozjezd e-shopu a následný vývoj, správa online marketingu

vojenskemodely.cz

BIBELOT

Návrh a realizace e-shopu se značkovými psacími potřebami. Řídil jsem PPC kampaně.
bibelot.cz

bibelot_screen.png
bottom of page